Logo-valgekihv-500x135

 

 

08.09.2018 Saku mõisa pargis, Harjumaal

Põhjamaiste kelgukoerte sertifikaadiõigusega erinäitus

(alaska malamuudid, grööni koerad, samojeedi koerad, siberi huskyd, jakuudi laikad, tšukotka kelgukoerad)

English information

Kohtunik: Gizela Makarewicz (Poola, kennel Illa Kuvianartok) 

NB! Näitusetoimkond jätab endale õiguse teha vajadusel kohtuniku muudatuse!
Info: Marika Proover – 53048885 (est, eng, rus), e-post: alaska@malamuut.org või malamuut.org@gmail.com

Võistlusklassid:

Beebiklass kutsikad vanuses 4 – 6 kuud Valitakse Tõu Parim
Kutsikaklass kutsikad vanuses 6 – 9 kuud Valitakse Tõu Parim
Juuniorklass koerad vanuses 9 – 18 kuud Võistlevad JUN SERT’ile, Tõu Parima Juuniori tiitlile ja Tõu Parima tiitlile
Noorteklass koerad vanuses 15 – 24 kuud Võistlevad SERT’ile ja Tõu Parima tiitlile
Avaklass koerad vanuses üle 15 kuu Võistlevad SERT’ile ja Tõu Parima tiitlile
Kasutusklass koerad vanuses üle 15 kuu Registreerimisavaldusele peab lisama koera töötõendi. Võistlevad SERT’ile ja Tõu Parima tiitlile
Tšempioniklass koerad vanuses üle 15 kuu Registreerimisavaldusele peab lisama koera tšempionidiplomi koopia. Võistlevad SERT’ile ja Tõu Parima tiitlile.
Veteraniklass koerad vanuses üle 8 aasta Võistlevad Tõu Parima Veterani tiitlile ja Tõu Parima tiitlile
Kasvatajaklass võistlevad kasvatajad 3-5 kasvandikuga, kes peavad olema pärit vähemalt kahest erinevast vanemate kombinatsioonist ning on vanemad kui 9 kuud Kõik koerad peavad olema registreeritud antud näitusele ja olema saanud oma klassis hindeks vähemalt “väga hea”. Valitakse tõu parim kasvatajarühm
Järglasteklass: ühe aretusisase või –emase 3-5 järglast vähemalt kahest erinevast vanemate kombinatsioonist ning on vanemad kui 9 kuud Kõik koerad peavad olema registreeritud antud näitusele ja olema saanud oma klassis hindeks vähemalt “väga hea”. Valitakse tõu parim järglasterühm.
Paaride võistlus ühele omanikule kuuluv samatõulisest  isasest ja emasest koerast koosnev paar, kes on mõlemad vanemad kui 9 kuud Mõlemad koerad peavad olema registreeritud  antud näitusele ja olema saanud oma klassis hindeks vähemalt “väga hea”. Valitakse tõu parim paar

 

Registreerumine: Läbi Eesti Kennelliidu online süsteemi NB! Eeldab ID-kaardi või mobiil ID olemasolu, probleemide korral süsteemiga pöörduge, palun, otse EKLi poole.

Või saada vajalikud dokumendid malamuut.org@gmail.com või postiga Rohuveski talu, Rahkla küla, Laekvere v. 46503, L-Virumaa (NB! Kataloogi valmimise ajal saab registreeruda ainult e-posti teel!). Saadetis peab sisaldama registreerimislehte, koera tõutunnistuse koopiat, maksekorraldust, vajadusel tšempionitiitli ja töötõendi koopiad. (Elektroonilisel registreerimisel võib tõutunnistuse asemel lisada lingi koera andmetele EST-registris, kui registris on kinnitatud tšempionitiitlid, siis pole vaja koopiad eraldi esitada.) Kontrollige saadetise kohale jõudmist!

Registreerumistasud palume kanda kontole Alaska Malamuutide Liit – Swedbank IBAN – EE812200221039285921 Selgitusse märkige koera nimi ja “5.1 erinäitus 08.09.2019” Ülekandega seotud kulud kannab maksja! Puudulike dokumentide esitamisel koera näitusele ei registreerita!

Nõuded osalejatele: Kõik koerad peavad olema vaktsineeritud marutaudi (vaktsineeritud vähemalt 12 nädala vanusena; vaktsineerimine kehtib kuni 2 aastat, lähtuvalt vaktsiini kasutamise eeskirjast) ning koertekatku, parvoviroosi ja nakkusliku hepatiidi (vaktsineeritud vähemalt kaks korda, vaktsineerimine lähtuvalt vaktsiini kasutamise juhendist) vastu. Esmakordne vaktsineerimine peab olema toimunud vähemalt 30 päeva enne näitust. Sama kehtib ka juhul, kui eelmisest vaktsineerimisest on möödunud rohkem kui 1 aasta. Kõik koerad peavad olema märgistatud (ID-tätoveering või mikrokiip). Vaktsineerimisest täpsemalt.

Reklaam kataloogis: must/valge 1 lk – 30€ (tähtaeg 25.08.2019)

Registreerimishinnad:

kuni 30.06.2019

01.07.-04.08.2019

05.08.- 25.08.2019

Beebid, kutsikad, veteranid

23€

23€

23€

Koer

30€ (27*)

37€ (34*)

45€ (42*)

Paar 10€ 10€ 10€

 

Esimese koera registreerimistasu sisaldab kataloogi.
*Soodushind registreerimisel läbi EKL-online süsteemi.

Kataloogi valmimise ajal registreerimine 70€ kõikidesse klassidesse ühele näitusele ainult eelneval kokkuleppel korraldajaga

Kasvataja, järglasteklass ja paarid tasuta.

Veteranid üle 10 aasta – tasuta.

AMLi liikeletele soodustus 5€ kõigilt hindadelt– Kuna EKLi online süsteem ei võimalda arvestada AMLi liikme soodustust, siis palume läbi online süteemi registreerudes ignoreerida väljastatud arvet ja tasuda registreerimistasud vastavalt soodustusele. Ülekande selgitusse märkige koera nimi ja “5.1 erinäitus 08.09.2019”