Logo-valgekihv-500x135 

 

06.09.2020 Kumna mõis, Harjumaa

Sertifikaadiõigusega V rühma näitus, sh. alaska malamuutide erinäitus (va. 6 ja 7 alarühm)

mille raames toimub ALASKA MALAMUUTIDE ERINÄITUS.

Kohtunikud:

Maria Weafer (Iirimaa) – kõik tõud. Tagavara-kohtunik kõigile tõugudele Loreta Tamaševičienė (Leedu)

NB! Näitusetoimkond jätab endale õiguse teha vajadusel kohtuniku muudatuse!

Info: Marika Proover – 53048885 (est, eng, rus), e-post: alaska@malamuut.org või malamuut.org@gmail.com

Võistlusklassid:

Beebiklass kutsikad vanuses 4 – 6 kuud Valitakse Tõu Parim
Kutsikaklass kutsikad vanuses 6 – 9 kuud Valitakse Tõu Parim
Juuniorklass koerad vanuses 9 – 18 kuud Võistlevad JUN SERT’ile, Tõu Parima Juuniori tiitlile ja Tõu Parima tiitlile
Noorteklass koerad vanuses 15-24 kuud Võistlevad SERT’ile ja Tõu Parima tiitlile
Avaklass koerad vanuses üle 15 kuu Võistlevad SERT’ile ja Tõu Parima tiitlile
Kasutusklass koerad vanuses üle 15 kuu Registreerimisavaldusele peab lisama koera töötõendi. Võistlevad SERT’ile ja Tõu Parima tiitlile
Tšempioniklass koerad vanuses üle 15 kuu Registreerimisavaldusele peab lisama koera tšempionidiplomi koopia. Võistlevad SERT’ile ja Tõu Parima tiitlile.
Veteraniklass koerad vanuses üle 8 aasta Võistlevad Tõu Parima Veterani tiitlile ja Tõu Parima tiitlile
Kasvatajaklass võistlevad kasvatajad 3-5 kasvandikuga, kes peavad olema pärit vähemalt kahest erinevast vanemate kombinatsioonist ning on vanemad kui 9 kuud Kõik koerad peavad olema registreeritud antud näitusele ja olema saanud oma klassis hindeks vähemalt “väga hea”. Valitakse tõu parim kasvatajarühm
Järglasteklass: ühe aretusisase või –emase 3-5 järglast vähemalt kahest erinevast vanemate kombinatsioonist ning on vanemad kui 9 kuud Kõik koerad peavad olema registreeritud antud näitusele ja olema saanud oma klassis hindeks vähemalt “väga hea”. Valitakse tõu parim järglasterühm.
Paaride võistlus ühele omanikule kuuluv samatõulisest isasest ja emasest koerast koosnev paar, kes on mõlemad vanemad kui 9 kuud Mõlemad koerad peavad olema registreeritud antud näitusele ja olema saanud oma klassis hindeks vähemalt “väga hea”. Valitakse tõu parim paar

Registreerumine:

Online registreerimine läbi EKLi online-süsteemi. Eeldab ID-kaardi või mobiil ID olemasolu. Probleemide tekkimisel süsteemiga, pöörduke otse EKLi poole.

Registreerumiseks saada vajalikud dokumendid malamuut.org@gmail.com või Rohuveski talu, Rahkla küla, Laekvere v. 46503, L-Virumaa (NB! Kataloogi valmimise ajal saab registreeruda ainult emaili teel!). Saadetis peab sisaldama registreerimislehte, koera tõutunnistuse koopiat, maksekorraldust, vajadusel tšempionitiitli ja töötõendi koopiad. (Elektroonilisel registreerimisel võib tõutunnistuse asemel lisada lingi koera andmetele EST-registris, kui registris on kinnitatud tšempionitiitlid, siis pole vaja koopiad eraldi esitada.)

Kontrollige saadetise kohale jõudmist!

Registreerumistasud palume kanda kontole Alaska Malamuutide Liit – Swedbank IBAN – EE812200221039285921 (Selgitusse: koera nimi ja 06.09 rühmanäitus)

Ülekandega seotud kulud kannab maksja!

Puudulike dokumentide esitamisel koera näitusele ei registreerita!

Nõuded osalejatele:

Kõik koerad peavad olema vaktsineeritud marutaudi (vaktsineeritud vähemalt 12 nädala vanusena; vaktsineerimine kehtib kuni 2 aastat, lähtuvalt vaktsiini kasutamise eeskirjast) ning koertekatku, parvoviroosi ja nakkusliku hepatiidi (vaktsineeritud vähemalt kaks korda, vaktsineerimine lähtuvalt vaktsiini kasutamise juhendist) vastu. Esmakordne vaktsineerimine peab olema toimunud vähemalt 30 päeva enne näitust. Sama kehtib ka juhul, kui revaktsineerimistähtaeg on ületatud. Kõik koerad peavad olema märgistatud (ID-tätoveering või mikrokiip). Vaktsineerimisest täpsemalt.

Reklaam kataloogis: must/valge 1 lk – 30€ (tähtaeg 23.08.2020)

Registreerimishinnad:

kuni 10.07.2020

27.04.- 23.08.2020

Beebid, kutsikad, veteranid

23€

23€

Koer*

30€

45€

Paarid

10€

10€

Esimese sama omaniku koera registreerimistasu sisadab kataloogi.

*Soodushind registreerimisel läbi EKL online süsteemi -3€

AML’i liikmetele soodustus kõigist hindadest -5 € (liikmelisus peab olema kehtiv, st. liikmemaks makstud). – Kuna EKLi online süsteem ei võimalda arvestada AMLi liikme soodustust, siis palume läbi online süsteemi registreerudes ignoreerida väljastatud arvet ja tasuda registreerimistasud vastavalt soodustusele. Ülekande selgitusse märkige koera nimi ja erinäitus/rühmanäitus 06.09

NB! Kataloogi valmimise ajal registreerimine hinnaga  70€ ühele näitusele kõikidesse klassidesse ainult eelneval kokkuleppel korraldajaga!!!

Kasvataja ja järglasteklass tasuta.

Veteranid üle 10 aasta – tasuta.