Miks tasub olla Alaska Malamuutide Liidu (AML) liige?

  1. AML ühendab endas sõbralikku seltskonda, kes armastab alaska malamuute ja hoolib tõu käe käigust.
  2. Olles AML’i liige on sul võimalus kaasa rääkida tõu arengule ja aretusnõuete koostamisele;
  3. Ühe korra aastas korraldame alaska malamuutide erinäitust;
  4. Korraldame üritusi, et kokku saada ja mõnusalt koos koertega aega viita;
  5. Valime iga aasta alguses eelnenud arvestusaasta Aasta Alaska Malamuuti;
  6. Vahendame infot oma liikmete planeeritud ja sündinud pesakondade kohta;

 

Liitumine

Alaska Malamuutide Liidu liikmemaksu tasutakse jooksva aasta eest, esmakordsel liitumisel tuleb tasuda sisseastumismaks 6 €. Aastane liikmemaks on 12€: esmakordsel liitumisel sõltub tasutav summa liitumise kvartalist:
Liitudes aasta I kvartalil (jaan-märts) – 12€
Liitudes aasta II kvartalil (apr-juuni) – 9€
Liitudes aasta III kvartalil (juuli-sept) – 6€
Liitudes aasta IV kvartalil (okt – dets) – 3€

Seega septembris liikmeks astuv liige tasub 6+6€ ja tema liikmelisus on kehtiv kuni 31.dets, järgmise aasta liikmemaks summas 12€ tuleb tasuda 1. jaanuariks.

  1. Liitumiseks tuleb täita liikmeks astumise Sooviavaldus (klikka avamaks) ja saata see malamuut.org@gmail.com või postiga: Alaska Malamuutide Liit, Rohuveski talu, Rahkla küla, Laekvere vald 46503, Lääne-Virumaa;
  2. Tasu ühekordne sisseastumismaks 6€ ja aastane liikmemaks vastavalt oma liitumise kvartalile Alaska Malamuutide Liidu kontole Swedbank’is EE812200221039285921;
  3. Kui soovid saada tähtajatuks liikmeks, tuleb sul tasuda ühekordne liikmemaks suuruses 120€ (kui sa pole veel liige siis ka sisseastumistasu 6€)
  4. Alaska Malamuutide Liidu juhatus peab uued liikmed kinnitama nende esitatud avalduse ning sisseastumis- ja liikmemaksu tasumise alusel (vaid avaldusest või maksest ei piisa). Juhatus kinnitab liikmeid kord kvartalis vastavalt nende saabumise järjekorrale. Palun saatke oma dokumendid aegsasti ja kontrollige nende kohale jõudmist.

 

Juhul, kui liikmemaksu tasumine hilineb kaks nädalat, peatuvad liikme õigused automaatselt. Juhul, kui liikmemaksu tasumine hilineb kolm kuud, arvatakse liige ametlikult AML’ist välja.
Liikmemaksu õigeaegne tasumine võimaldab sul osa võtta AML’i tööst ja osaleda erinevatel üritustel soodsamalt.