Logo-valgekihv-500x135

 

05.06.2021 Harjumaa

Alaska Malamuutide sertifikaadiõigusega erinäitus

mis toimub V rühma näituse raames.

Kohtunik: Juta Haranen (Eesti)

NB! Näitusetoimkond jätab endale õiguse teha vajadusel kohtuniku muudatuse!

Info: Marika Proover – 53048885 (est, eng, rus), e-post: alaska@malamuut.org või malamuut.org@gmail.com

Võistlusklassid:

Beebiklass kutsikad vanuses 4 – 6 kuud Valitakse Tõu Parim
Kutsikaklass kutsikad vanuses 6 – 9 kuud Valitakse Tõu Parim
Juuniorklass koerad vanuses 9 – 18 kuud Võistlevad JUN SERT’ile, Tõu Parima   Juuniori tiitlile ja Tõu Parima tiitlile
Noorteklass koerad vanuses 15-24 kuud Võistlevad SERT’ile ja Tõu Parima tiitlile
Avaklass koerad vanuses üle 15 kuu Võistlevad SERT’ile ja Tõu Parima tiitlile
Kasutusklass koerad vanuses üle 15 kuu Registreerimisavaldusele peab lisama   koera töötõendi. Võistlevad SERT’ile ja Tõu Parima tiitlile
Tšempioniklass koerad vanuses üle 15 kuu Registreerimisavaldusele peab lisama   koera tšempionidiplomi koopia. Võistlevad SERT’ile ja Tõu Parima tiitlile.
Veteraniklass koerad vanuses üle 8 aasta Võistlevad Tõu Parima Veterani tiitlile ja Tõu Parima tiitlile
Kasvatajaklass võistlevad kasvatajad 3-5 kasvandikuga,   kes peavad olema pärit vähemalt kahest erinevast vanemate kombinatsioonist   ning on vanemad kui 9 kuud Kõik koerad peavad olema registreeritud antud näitusele ja olema saanud oma klassis hindeks vähemalt “väga hea”. Valitakse tõu parim kasvatajarühm
Järglasteklass: ühe aretusisase või –emase 3-5 järglast   vähemalt kahest erinevast vanemate kombinatsioonist ning on vanemad kui 9   kuud Kõik koerad peavad olema   registreeritud antud näitusele ja olema saanud oma klassis hindeks vähemalt “väga hea”. Valitakse tõu parim järglasterühm.
Paaride võistlus ühele omanikule kuuluv samatõulisest   isasest ja emasest koerast koosnev paar, kes on mõlemad vanemad kui 9 kuud Mõlemad koerad peavad olema registreeritud   antud näitusele ja olema saanud oma klassis hindeks vähemalt “väga hea”. Valitakse tõu parim paar
Parim liikuja ja Parim pea   kohtunik valib välja auhinna saaja näituse käigus
Parim Eestis sündinud Alaska malamuut   selgitatakse välja PI/PE järjestuse põhjal või kutsutakse iga klassis kõrgeima asetusega Eestis sündinud koerad eraldi ringi

Registreerumine:

Online registreerimine läbi EKLi online-süsteemi. Eeldab ID-kaardi või mobiil ID olemasolu. Probleemide tekkimisel süsteemiga, pöörduke otse EKLi poole.

Registreerumiseks saada vajalikud dokumendid malamuut.org@gmail.com või Rohuveski talu, Rahkla küla, Laekvere v. 46503, L-Virumaa (NB! Kataloogi valmimise ajal saab registreeruda ainult emaili teel!). Saadetis peab sisaldama registreerimislehte, koera tõutunnistuse koopiat, maksekorraldust, vajadusel tšempionitiitli ja töötõendi koopiad. (Elektroonilisel registreerimisel võib tõutunnistuse asemel lisada lingi koera andmetele EST-registris, kui registris on kinnitatud tšempionitiitlid, siis pole vaja koopiad eraldi esitada.)

Kontrollige saadetise kohale jõudmist!

Registreerumistasud palume kanda kontole Alaska Malamuutide Liit – Swedbank IBAN – EE812200221039285921 (Selgitusse: koera nimi ja 05.06.2021 erinäitus)

Ülekandega seotud kulud kannab maksja!

Puudulike dokumentide esitamisel koera näitusele ei registreerita!

Nõuded osalejatele:

Kõik koerad peavad olema vaktsineeritud marutaudi (vaktsineeritud vähemalt 12 nädala vanusena; vaktsineerimine kehtib kuni 2 aastat, lähtuvalt vaktsiini kasutamise eeskirjast) ning koertekatku, parvoviroosi ja nakkusliku hepatiidi (vaktsineeritud vähemalt kaks korda, vaktsineerimine lähtuvalt vaktsiini kasutamise juhendist) vastu. Esmakordne vaktsineerimine peab olema toimunud vähemalt 30 päeva enne näitust. Sama kehtib ka juhul, kui revaktsineerimistähtaeg on ületatud. Kõik koerad peavad olema märgistatud (ID-tätoveering või mikrokiip). Vaktsineerimisest täpsemalt.

Reklaam kataloogis: must/valge 1 lk – 30€ (tähtaeg 30.05.2021)

Registreerimishinnad:

Kahe näituse soodushind kehtib samaaegsel registreerumisel päev varem toimuvale Põhjamaiste kelgukoerte erinäitusele ja V rühma näitusele (sh. alaska malamuutide erinäitus). Kuna EKL-online süsteemis pole võimalik pakkuda registreerumist paarisnäitusena, siis palume läbi online süsteemi registreerudes ignoreerida väljastatud arvet ja tasuda registreerimistasud vastavalt soodustusele. Ülekande selgitusse märkige koera nimi ja erinäitus 05.06.2021.

 

kuni 23.05.2021

üks näitus / kaks näitust

24.05.- 28.05.2021

üks näitus / kaks näitust

Beebid, kutsikad, veteranid

23€ / 40€

23€ / 40€

Koer* 30€ / 55€

43€ / 81€

Paarid

10€ / 10€

10€ / 10€

Selle näituse kataloog avaldatakse ainult online variandina.
* Soodushind registreerimisel läbi EKL-online süsteemi -3€.

AML’i liikmetele soodustus kõigist hindadest -5 € (liikmelisus peab olema kehtiv, st. liikmemaks makstud). – Kuna EKLi online süsteem ei võimalda arvestada AMLi liikme soodustust, siis palume läbi online süsteemi registreerudes ignoreerida väljastatud arvet ja tasuda registreerimistasud vastavalt soodustusele. Ülekande selgitusse märkige koera nimi ja erinäitus 05.06.2021.

Kasvataja ja järglasteklass tasuta.

Veteranid üle 10 aasta – tasuta.