Alaska Malamuutide Liit ja Eesti Samojeedide Tõuühing korraldavad taaskord fotokonkursi, et leida pilte põhjamaiste kelgukoerte 2018. aasta kalendrisse. Fotode esitamiseks saatke need elektrooniliselt aadressil malamuut.org@gmail.com .

Fotosid saab esitada kuni 24.10.2016 , peale mida luuakse eraldi album Facebookis fotode hindamiseks. Fotodele tuleb ilmtingimata lisada autori nimi (juhul kui te ise pole autor, peab avaldamiseks olema autori luba), pildil olevate koerte tõug ja tõutunnistuse järgsed nimed, kasvatajad, omanikud (infot ei avaldata enne hindamise lõppu).

Nõuded fotodele:
– min. suurus 1MB kaas
– 1 saatja võib saata konkursile kuni 5 pilti
– pilt peab olema laiupidi formaadis
– palume jälgida pildi kvaliteeti: et pilt ei oleks udune; et koer ei asuks liiga kaugel/väikselt; et koera kehaosad ei jääks pildist välja; üldist pildi kompositsiooni ja kvaliteeti.
– pildil peab olema põhjamaine kelgukoer – alaska malamuut, samojeedi koer, siberi husky, grööni koer, jakuudi laika ja/või tšukotka kelgukoer, näha peab olema vähemalt koera pea

Jätame endale õiguse mitte lubada konkursile pilte, mis ei vasta tehnilistele nõuetele, on madala kvaliteediga ja/või millega ei kaasne nõutud informatsiooni.

Kalendrisse pääseb:
– ühest koerast 1 pilt (erandid võivad tulla kutsika ja grupipiltide puhul)
– ühelt autorilt maksimaalselt 2 pilti
– pildid valivad kalendrisse Alaska Malamuutide Liidu ja Eesti Samojeedide Tõuühingu juhatuse esindajad lähtudes piltide sobivusest kalendrisse, piltide kvaliteedist ja hääletuse tulemusest.