Aeg-ajalt otsivad uut kodu erinevatel põhjustel vanemad koerad.

Koera lisamiseks saatke võimalikult palju infot koera kohta ja maksimaalselt kaks fotot aadressil alaska@malamuut.org . Koera lisamine on tasuta nii liikmetele kui mitteliikmetele.

~~~~~~~~~~~~~~

Seoses pere põhjaliku elumuutusega otsib kodu vanem alaska malamuut. Tema kaks saatusekaaslast – Maia ja Mõmmi – on juba kodud leidnud. Koer viibib hetkel hoiukodus, kus saab olla aprilli alguseni.

Hoikodu kontakt: lukk.ulvi@gmail.com / 5326 4275Miki on 6 aastane, steriseerimata emane. Ta on vaktsineeritud, kiibitud, omab tõutunnistust, on käinud näitustel ja on läbinud terviseuuringud positiivsetele tulemustele. Sobib pigem pere ainsaks koeraks, kuna on üsna võimuka iseloomuga. Inimestega on ta reeglina sõbralik, kuid on probleeme toiduagressiooniga. Teiste koertega võib olla raskusi: mõned sobivad ja teistele näitab hambaid. Miki on kaasa teinud mitmeid rakendivõistlusi, ta on väga hea vedaja nii rakendis kui ka üksinda. Vajab inimest, kes teab, kuidas koertega ümber käia. Varasem kokkupuude kassidega puudub, lastega on läbisaamine hea.

Miki loovutatakse sümboolse tasu eest  ja pigem eramajja (siiani olnud õuekoer).