Aeg-ajalt otsivad uut kodu erinevatel põhjustel vanemad koerad.

Koera lisamiseks saatke võimalikult palju infot koera kohta ja maksimaalselt kaks fotot aadressil alaska@malamuut.org . Koera lisamine on tasuta nii liikmetele kui mitteliikmetele.

~~~~~~~~~~~~~~~

 Otsitakse armastavat kodu 11-aastasele steriliseeritud alaska malamuudile.

Mirre on iseloomult väga armas ja rahulik koer, ta armastab väga inimesi ja pikki jalutuskäike. Tema jaoks on väga tähtis, et ta saab olla inimese lähedal. Ta oskab kodus üksi ilusti vaikselt olla ja viisakalt autos reisida. On elanud koos kassiga, kelle vastu ta suuremat huvi üles ei näita.
Kui võimalus antakse, siis läheb hea meelega üksi ringi uitama – seega jalutada tuleb temaga ainult rihmas. Jalutades teda enamjaolt teised koerad ei huvita, isegi mitte väikesed haukuvad tegelinskid. Mirre ei alusta kunagi ise riidu, kuid kui teda agressiivne koer ründab, siis ei jää ta vastust võlgu.
Mirrele sobiks kodu:

  • kus ta saab elada toas – oma elu viimased 10 aastat on ta olnud korterikoer
  • kus ta oleks ainuke koer – varasemalt ei ole talle sobinud teiste koertega koos elamine
  • kus ei oleks väikesi lapsi – kuigi Mirre on lastega sõbralik, puudub tal kogemus lastega kooselamisest ja see võib olla vanale koerale liiga suur muutus.

Mirrele otsitakse uut kodu, kuna tema praegune peremees on jäänud elu hammasrataste vahele ja ei suuda talle väärilist hoolt pakkuda.

Kontakt: Kaire / kairemargus@hot.ee / 566 37 602